Resortowe pieniądze jako sposób ukrycia kradzieży carskich depozytów przez powódź w Brodach Iłżeckich

Szanowni Państwa

Można zauważyć , że wykreowano inscenizację oddania władzy przez Arabie Saudyjską dla Donalda Trump.  Jest to to  widoczne  w odniesieniu się do dawnych koronacji tzw. torques, łańcuchem noszonym przez centurionów na szyi. Łańcuch  ten niejednokrotnie zastępowało diadem. Elekcja zawsze odbywał się z zachowaniem tradycyjnych form wywodzących się z Armii  Rzymskiej dlatego opuszczono zielony sztandar jako akt proklamacji , a podnoszony jest po dopełnieniu aktu. Mecz w ręku Donalda Trump miał  oznaczać władzę jako odniesienie do miecha Szczerbiec na Wawelu.

Analiza  wydarzeń świadczy, że moje wnuczki oddano do Arabii Saudyjskiej , aby  stworzyć regencję i pozbawić  ich władzy  na rzecz Donalda Trump jako przyspieszenie czasu. Cesarza mianuje Chrystus jako namiestnika Bożego natomiast królów mianuje cesarz co zamierzano odwrócić  przez papież Franciszka i Arabię Saudyjską,  którzy przyjęli zwierzchność  NWO i Lidera Światowego czym Saudowie pozbawili się swoje władzy sprowadzeni do roli regentów. Zamierzano zamienić  Orla na papugę Akakia jako pergamin zamieniony na Frondę jako parodia odniesiona do Frondy, która zwalczała królowa matkę.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Po zamachu nie doszło do koncertu w Polsce. Osoba koncertująca w Łodzi odwoła koncert co oznacza , że była mądrzejsza od władz światowych czyli kurczak był mądrzejszy od Rządu Światowego.

Wystąpił błąd w nazwisku na „Jerzy Kazimierczyk” w Fundacji APEX-STAR , aby powielić osobę i dlatego sądzono od 10 lat mojego męża na jedną sprawę, aby w rezultacie podmienić rodziny.

Upozorowano dwa razy obrót pieniędzmi na powodzian w Gminie Brody Iłżeckie jako dwa razy wyplata pieniędzy na pokrycie kredytu do SOF-ART Sp. z o.o w celu ukrycia wypłaty dwa razy pieniędzy pobranych z windykacji akredytyw PPH APE -Jerzy Kaźmierczyk na zakup GBC Centrostal Bydgoszcz SA i na zakup Huta Ostrowiec SA ukrywając pobrane pieniądze jako charytatywne w Katowicach na fundacji APEX-STAR i tak zakupiono wszystkie polskie huty podstawiając inwestorów zastępczych co spowodowało skazanie męża w SO Toruń IIK 164/11 , aby ukryć kradzież pieniędzy jako ogłoszenie upadłości GBC Centrostal Bydgoszcz SA ukrywając pieniądze w Banku Pocztowym w Bydgoszczy SA.

Prezes Mieczysław Zamelski stwierdził po latach że do zakupu GBC Centrostal Bydgoszcz SA zostały użyte czysto resortowe pieniądze czyli polskie pod, które podstawiono do zakupu podstawione firmy i osoby z Ukrainy pod czysto resortowe polskie pieniądze .

Oznacza to, że upozorowano wypłatę pieniędzy na powodzian w gminie Brody Iłżecki i Wilkowie powiat Opole Lubelskie , do ukrycia pobranych pieniędzy przez windykacje akredytyw PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk pobierając pieniądze z carskich depozytów jako windykacja obecnie konta Jerzy Kaźmierczyk w Credit Suisse AG w Zurychu i windykacja akredytyw w Banku Rezerw Federalnych w USA przez bank w Rydze na Łotwie, gdzie pojechał Bronisław Komorowski otworzyć pomnik hrabiego Plater, który był zarządca Pałacu w Białaczowie zakupionego przez Brunona Bochyńskiego czyli carewicz Aleksego Romanow po zamachu w Polsce na cara Mikołaja II Romanow w Polsce w 1923 roku po którym zrobiono w Paryżu dział spadku w 1923 roku.

Z tego powodu podmieniono pierwszy wyrok męża w SO Kielce IIIK 207/07 , który odbył w pełni karę i zapłacił 10.500, – PLN kary , którą sąd przeniósł do SO Łódź, aby podstawić panią Szonert z Torunia za spadkobiercę po moich rodzica Józefie i Filomenie Bochyńskich na firmach męża Jerzego Dariusz Kaźmierczyk jako spadkobierców po nas żyjących. Takie działanie powoduje wykorzystywanie różnych osób jako cegły w murze i pozorując inne osoby za moich rodziców. Spowodowało to wielokrotną windykacje do wielokrotnych sygnatur do jednej sprawy. Po śmierci mojej mamy Filomeny Bochyńskiej 30.04.2010 roku upozorowano dzieci z nieprawego łoża co jest  działaniem Kościoła Katolickiego.

Przykład zastosowania resortowych pieniędzy nastąpił przy zakupie Caracali, za 1 dolara potem za 1 euro. Polegał on na tym, że pozorowano kredyt dla SOF-ART Sp. z o.o. i podłożono na Nad Kamienną 25 dokument popisany przez premiera Jerzy Buzek o wypłacie 13,- miliardów złotych odszkodowań dla pracowników FSC STAR SA, która została sprzedana za 30 ,- milionów złotych dla pana Sobiesława Zasady wpisując na roszczenia pracownicze Jarosława Kaczyńskiego szefa PiS opracowywane przez mojego chrzestnego Józefa Kowalskiego. Działania te miały spowodować doprowadzenie do windykacji akredytyw PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk na Łotwie w Rydze w Banku Rezerw Federalnych w USA jako podłożenie pod fikcyjny kredyt dla SOF-ART Sp. z o.o. poręczony przez gminę Brody Iłżeckie pokryty ze środków dla powodzian co było wykorzystaniem gminy do ukrycia zakupu hut, banków i innych firm w Polsce w tym zakupów dla wojska , które opanowało Lipie Henry Szyb 1 i usunęło nawet NIP spółki SOF-ART Sp. z o.o. z bazy danych Ministerstwa Sprawiedliwości przy jednoczesnym skazaniu męża właściciela firmy pozorując fakturę 300,- tysięcy na METRON SA do zamiany na 30,- tysięcy na drogę jako podmiana asfaltu , gdzie wpisano fałszywych spadkobierców. Dlatego odczytano moje zeznanie w mojej w sprawie SOF-ART Sp. z o.o przed 2002 rokiem do METRON SA co nie jest racjonalne co zamierzano ukryć przez sąd w Toruniu, przez podmianę żony dla mojego męża.

Ostatnią sprawą jest wyjaśnienie podstawienia DONBAS pod resortowe czyste polskie pieniądze co jest związane z podpisaniem umowy zakupu na DOMSTAL Sp. z o.o. jako prezentu za darmo jako dodatku do zakupu GBC Centrostal Bydgoszcz SA.

Wynika to z faktu , że Igor Daleszak mający firmę w Kijowie został podstawiony na DOMSTAL Sp. z o.o. w Warszawie na ulicy Łopuszańskiej 38 zamieniając na oddział firmy w Kijowi czyli Domstal Sp. z o.o Kijów , która była dodatkiem do zakupu GBC Centrostal Bydgoszcz SA , gdzie wprowadzono fałszywych spadkobierców po żyjącym Jerzym Dariuszu Kaźmierczyk co ukryto przez podstawienie Leszka Balcerowicz co połączono z Lech Aleksander Kaczyński i Lech Benedykt Pilarski w SO Toruń IIK 164/11 co ukryto przez Leszka Nowak pozorującego rodzinę Lubomirskich.

Metodą Kanta zastosowano metodę, że coś  co nie zaistniała  jest kreowane , że zaistniało   i to jest realizowane, aby  stało się faktem w przyszłości. Przykładem jest historia rodziny carskiej.  Mnich Grzegorz Rasputin, jest kreowany aby podstawić pod poetę hymnografa Georgisa założyciela klasztoru iberyjskiego na Gorze Athos co zamierzano podmienić na Feliksa Jusopow zamienionego na Feliksa Maksalon wstawiając Jerzy Brunon Bochyński w to miejsce. Poprzez  przez drugie imię Brunon  kreuje się na  mojego dziadka  Brunona Mariana Bochyńskiego zamienionego na Radziwiłł podstawiając różne osoby pod dawne moje adresy i wykorzystując  osoby tam mieszkające, czego przykładem jest Krzysztof D , którego zamierzano okaleczyć, aby podmienić akta medyczne dla Jerzego Brunona Bochyńskiego  na Katowice.

Połączono Betlejem jako dom chleba z piekarniami jako kredyt Ewy Wielochowskiej , aby podstawić jako wielki dom nazwa egipska Faraon tytuł króla egipskiego od najdawniejszych czasów jak również nazwa gry w karty faraon zwany również faro po czym wstawiono kasyno. Podmiana na WIELOHORSKA oznacza podmianę akt medycznych podmianę osób ich okaleczanie aby  wstawić jako WIELE CHORÓB chorób i dorobiono znęcanie się nad dziećmi, do podmiany naszej rodziny na patologiczne i tak zamieniana są ustawy,  aby dorobić alibi pod fałszywe akta.

Papież Franciszek przekazał prezent gałązkę oliwną dla prezydenta Donalda Trump jako szlachetne drzewo zasadzone na najwyższej górze.

Można to odebrać  jako łączenie w jednym czasie  informacji. Tak jak połączenie z  Górno koło Kielc i ulicą Górną w Kielcach i Wąchocku łącząc ze Starachowicami , aby wstawić w miejsce mojego  wnuczka Noe Kornaszewski  i podmienić na syna Donalda Trump czyli Barona Trump  na USA pod nasze mienie. Wówczas  byłaby zaplanowana eksterminacja mojej rodziny przez prawicę jako licytacja dobierając dokładnie datę  w dzień matki i występ w dzień dziecka jako zakończenie akcji wywiadu do wprowadzenia NWO do czego jest potrzebna zmiana konstytucji, aby wprowadzić Lidera Światowego.

Wojna na Ukrainie o Krym jest wojną o dokumenty na Krymie carskiej rodziny potrzebnych do resortowych pieniędzy w gminie Brody Iłżeckie i SOF-ART Sp. z o.o. , które miał w ręku pan Mirosław Lewy z Łodzi.  Ponieważ rotacja jako błędy dokonywała się do podmiany na wielokrotne windykacje, oznacza, że  podstawiono pod byłego pracownika  krojczego  pana Mirosława Zabawskiego, którego powieszono, osobę z Łodzi pana Mirosław Lewy aby pozorować pracownika SOF-ART Sp. z o.o.  do podmiany  pana Zabawskiego, gdyż  potrzebne były dane,  aby podstawić jego matkę Jadwigę do  podstawienia pod Jadwigę Kaczyńską, kreowana prze Starachowice,  a przez błędy pisarskie  zamienioną na  drugie imię mojej mamy Filomena Jadwiga Bochyńska i wpisując jako Jadwiga , jako spis z inwentarza,  pozorując, że na carskim mieniu i wstawiając aferę reprywatyzacyjną w Warszawie, aby na przyszłość oskarżyć nasze rodziny za działania obcych ludzi na naszych danych,  a co za tym idzie i  wykorzystując drugie imię mojej córki  Marty Jadwigi M aby  bezprawie oskarżyć nasze rodziny.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech . Jerzy Kaźmierczyk

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s