Drugi Tesaloniczan

Starachowice na 05.06.2017

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzej Duda

Biały obłok od Częstochowy przez Warszawę na Warmię w kierunku Gietrzwałdu w 27 czerwiec 1877 roku od godziny 9 do 14 tysiące ludzi to widziało. Podstawiono Szafrańskich na Pińczów, aby pomieć widzenie 13-letniej Justyny Szafrańskiej oraz 12 letniej Barbary Szmulowskiej podstawiając Justynę Światło i Barbarę Bochyńską w Katowicach.

Podmieniono historyczne nazwiska znajdując się w przewodniku po Jasnej Górze i podstawiono nazwiska sędziów , prokuratorów i geodetów fałszujących dokumenty zamieniajc stronę 95 przewodnika na działkę 95 podmienioną z działki 29 oznaczenia Zakładów Starachowickich wpisanych na garaż na Bohaterów Westerplatte 1 podstawiając Jasną Górę co powiązano z działką 29 na ulicy Nad Kamienna 25 i sprawą o eksmisję SO Kielce IICZ 422/16 co oznacza powiązanie ze spawa „Bolka” SO Gdańsk XVI IICZ 422/14 jako wydanie kluczy przez sędziego Artura Kaczor w SR Starachowice INs 820/14 i INs 819/20 do domu i firmy Marmoroc-Polska Sp. z o.o., gdzie skradziono eksperymentalnie wprowadzone do Polski 25 miliardów euro ze Szwajcarii i USA .

Następnie powiązano działką 29 ze sprawą SR Toruń IIK 467/15 jako roszczenie Pawła Krzymowskiego , który powołując się na Kościół podał się za herb ślepowron i zażądał miliona nawiązki łącząc ze sprawą SO Toruń IIK 164/11, gdzie Skarb państwa podał się za naszego spadkobierce i nas okradziono co jest powiązane z salą rozpraw 127 w Toruniu powiązaną ze stroną 127 w książce „Szatan istnieje naprawdę” autora Bonifacius Günther CCD wydawnictwo Arka Wrocław §1991 rok.

Papież Franciszek wykonał Tajemnic Fatimskich , gdzie czwarte żądanie jest uwolnienie Rosji czyli rodziny carskie, która jest w Polsce przez Kościół czyli papieża Franciszka, który zrobił odwrotnie wytwarzając w Toruniu windykacje do kradzieży carskiego mienia przez skazanie Jerzego Kaźmierczyk i tajnie mnie kobietę Bożenę Bochyńską-Kaźmierczyki zamieniona na mężczyznę na męża dorabiając nam innych małżonków i podmieniając płeć. Papież Franciszek czwartą tajemnicę traktuje jako zakładanie parafii na trenie Rosji w celu pobierania pieniędzy wykorzystując porwane dzieci i wnuki do wykazywania DNA carskiej rodziny w banku. Nie można zła zwalczać złem. Nie uwolnienie naszej rodziny powoduje rozpoczęcie czipowania ludzi czyli zło tworzy zło a odstępstwo tworzy odstępstwo czyli jest to świadome niszczenie chrześcijan w celu osiągnięcia korzyści finansowych. Modlitwy różańcowe, które są wyrachowaniem nie mogą być wysłuchane, ale jedynie z wiary płynąca modlitwa daje moc oczyszczenia. Papież Franciszek, aby uratować Kościół musi zaufać Bogu i porzucić doradców, którzy są spętani żądzą pieniędzy i nie są wstanie racjonalnie myśleć. Przykładem jest zaskarżenie męża w SR Tarnów przez fabrykowanie fałszywego kredytu z Warszawy INCASO SA w Tarnowie i jednoczesnym stawianie figury Maryi Fatimskiej w Tarnowie przy jednoczesnej kradzieży pieniędzy w tym mieście przez podstawienie agenta BOR posługującego się danymi Roman Sanguszko z Brazylii podstawiony pod Roman Bochyński podstawiony pod reżysera Romana Polańskiego w celu wytworzenia roszczeń w USA na carskim mieniu co jest odwracaniem mocy, co uderzy w Kościół jako tajemnica nieprawości. Drugi Tesaloniczan 2,3-12

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech . Jerzy Kaźmierczyk

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s