Działanie jako ochrona życia. Każda sytuacja uczy, że życie jest bezcenne i zbawienie.

Działanie-01

 

Maryja  była wysłana do Egiptu , aby się ochronić przed  Herodem i sprawiedliwymi.  Jak Lilija między ciernie tak Ona miedzy synami Adamowymi. Oznacza, że Duch Maryji  i Jezusa jest w sprzeczności z tym światem  i dlatego ludzie nas nienawidzą. Pod pozorem Ojczyzny,  akceptując i kreując astralną rodzinę i  świat jako  ojczyzna. Wysyłani są wierzący do niebiańskiej Ojczyzny , jako  forma ich niszczenia mimo, że mają żyć.  Zabawienie duszy jest celem a miłość do ziemskiej Ojczyzny jest elementem miłości  chrześcijanina , jako forma godności. Najważniejsza jest rodzina, jeśli niszczy się rodzinę,   z powodu  drugiego związku małżeńskiego, nie można wymagać miłości do Ojczyzny, która mieści się w rodzinie,  która jest usuwana.

W Piotrkowie Trybunalski jest areszt dla tymczasowo aresztowanych a nie więzienie dla skazanych. Oznacza to że Sądzie z Torunia oszukał nas i podmienił mojego męża pod byłego męża, którego  z analizy faktów poszukiwano międzynarodowym listem gończym mimo, że ma kontakt z Prokuratorami w Starachowicach. Jest to  sposób na fałszywe dane osobowe dorabiane przez Sąd w Toruniu i Gdańsku oraz w Warszawie dorabiając przymioty innych ludzi , dla mojego męża mgr inż. mech. Jerzy Dariusz Kaźmierczyk , aby  mieć powód do skazania.  Adwokaci urzędu  nie mając na celu obrony ale oskarżenie czyli są to “atrapy” udające  praworządność , co nie ma z tym do czynienia. Areszt w Piotrkowie Trybunalskim dowodzi,  że Adwokat z Warszawy  pan Patrycja G, nie mogła się skontaktować,  z mężem, gdyż  pozorowano inną osobę z mojego męża, aby w Warszawie dorobić inną osobę i inna do Gdańska .  Grożono mi  przez adwokatów fałszywych  Tarnowskich przez ich   mecenasa pana Mec Boronia co jest zbieżne z nazwiskiem  w TVP.  TV MOJA zakupił  mąż przez SOF-ART Sp. z o.o., co zostało  podmienione na moje mieszkanie po rodzicach,  aby wpisać Izraelczyków  na moje mieszkanie w celu uzurpowania sobie naszego mienie za ci  na Izrael gdzie był nadajnik. Dlatego dorobiono obroty dla SOF-ART Sp. z o. i skazano męża oraz  zakazano na 5 lat  zakaz prowadzenia działalności przy obrotach O.

W Gdańsku wykazano by za spadkobierce panią mec. Janinę Błasiak a  Warszawie wykazano by panią mec. Patrycję Grabowską.

Jeśli pocierpicie troszeczkę  będąc niewinnymi , cóż wam się stanie, jaka to zasługa cierpieć jako bezbożny i grzesznik. Bóg dopuścił nasze prześladowanie  aby  doświadczając nas wykazać  zachowanie innych  ludzi. To samo gdy  Apostoł Paweł miał problem zdrowotny, co  określił  jako   wykazanie do Niego  ogromnej miłości pierwszych chrześcijan.   Pozostawienie ludzi  aby byli niszczeni są dowodem innego ducha.  Miłość zakrywa wiele grzechów a sąd należy do Boga.   Samochód  PEUGEOT 607 został zabrany i podstawiono moja siostrę Beatę Idziak oraz obcych  Czesława D z Arkadiuszem D  pozorujących rodzinę , osoby za nas podstawić pana Króla pozorując mnie na Barbarę aby podmienić  dla firmy ENECO  osoby  idąc na  Słowację  i Czechy i  dorabiając spadkobierców po nas żyjących i planując nas podmienić. Podstawiając akta w Łodzi pod dwoje harcerek do podmiany na Kubę 14 letniego do wstawieni na  Kuba Janiszewski i wstawienie pod Dom Opieki i podstawiając pod Piórecki Jakub zamieniony na Kuba przez Ognisko Plastyczne i wstawiając  pod  Kuba Kołodziejczyk a zamieniając  na fałszywe kręgi spadkobierców  pod Genowefa  z domu Kołodziejczyk matka Waldemara Maksalon aby podmienić mojego dziadka Franciszka Jana Mazurka czyli Jana   Mazurek  jako Tarnowski i Radziwiłł pod  fałszywe  dorabiane małżeństwo dla męża matki  Waldemara Maksalon, czyli Genowefę  pozorując za żonę syna  według systemu  w IPN jako podmiana i podmieniając na moją rodzinę  Bochyńskich  zamieniając arystokrację na system służb  wykorzystując  nasze  dzieci i wnuki.  Pod taki dane upozorowano że nie żyje  oraz mój  żyjący syn i połączono  go w systemie z moim dziadkiem czyli jego pradziadkiem  zamieniając na mojego teścia , za którego  podstawić  planowano Andrzeja  wstawionego za spadkobierce po Genowefie M  zamieniając na  inne nazwiska pod Piórecki a wstawiając takie jak  Pachowski  Duda. Podstawiono pod nasze rodziny inne osoby pozorując, że rodzina się skarży o majątek co jest nieprawdą.

Z poważaniem:

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk

 

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s