Zdrada rodziny czyli zaparcie się Jezusa Chrystusa przez Piotra

swiadectwo-ii

Starachowice 26.06.2016

Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Zamieszkanie:
ul. Nad Kamienną 25
Zameldowanie:
ul. Bohaterów Westerplatte 1/1
27-200 Starachowice

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda

Zdrada najbliższej rodziny jako odniesienie do zaparcia się Piotra.
Jezus Chrystus umarł i zmartwychwstał, abyśmy mogli być zwycięzcami.

Działanie określone jako kabała prowadzona przez 100 lat zostało przyspieszone, gdyż jest napisane w Piśmie Świętym że w przeciwnym wypadku nikt by nie ocalał.

Doszło do podstawienia paszportów dzieci męża Jerzego Kaźmierczyk z pierwszą żoną Katarzyną Kaźmierczyk z domu Krasuska wnuczki księcia Krzysztofa Radziwiłł z wycieczki szkolnej do Czech w banku UBS AG w Szwajcarii w 2004 roku pozorując dział spadku po moim żyjącym mężu. W 2004 roku doszło do zaskarżenia mojego męża Jerzego Kaźmierczyk przez Czesława Daleszak, Arkadiusza Durlej i pana Kamińskiego co połączono w 2006 roku z zaskarżeniem Katarzyny Kaźmierczyk o alimenty, aby wywołać zbieg spraw i aresztować mojego obecnego męża Jerzego Kaźmierczyk przetrzymując go areszcie, aby pozorować dział spadku po psie Jerrym w Starachowicach z 2004 roku później po Jerzym Idziak teściu mojej siostry Beaty Idziak z Katowic do ukrycia pobranych linii kredytowych na kwotę 50.000.000,- EUR w 2004 za które kupiono Hutę Ostrowiec SA przejmując przez dział spadku kontrolę nad PPH APE-Jerzy Kaźmierczyk, APE UMWELTTECHNIK AG, APE-CH GmbH , SOF-ART Sp. z o.o., MARMOROC-POLSKA Sp. z o.o. Obecnie ja z mężem mieliśmy być potraktowani jak psy i dlatego akta dwóch zamordowanych psów miały być podmienione dla nas, aby nikt się nawet nie domyślał jak miała zginąć rodzina carska, która stała się obiektem drwin i pośmiewiska.

W 1999 roku doszło do rozwodu Jerzego Kaźmierczyk z Katarzyną Kaźmierczyk w SO Kielce , gdzie Katarzyna Kaźmierczyk stwierdziła, że jej mąż jest za biedny, aby być jej mężem w SO Kielce.

Doszło do podmiany według schematu z IPN córki za żonę ojca i podstawiono za żony mojego męża Jerzego Kaźmierczyk osoby podstawione pod paszport jego córki Ewy Kaźmierczyk w UBS AG takie jak Ewa Kornaszewska co powoduje podstawienie mojego byłego męża Dariusza Pióreckiego, który zmienił nazwisko na Kornaszewski za męża Ewy Kaźmierczyk i podstawienie pod dane mojego drugiego męża Jerzego Kaźmierczyk. Tym sposobem podstawiono za Ewę Kaźmierczyk w Szwajcarii panią Ewę Eugster i jej córkę Izabelę Müller pracownika banku UBS AG za spadkobierce po moim żyjącym mężu Jerzym Kaźmierczyk, gdyż Izabela Müller ma możliwość kontroli przepływu pieniędzy.

Przez 12 lat tworzono sprawy karne do tworzenia windykacji podając się za naszych spadkobierców nie mając wiary, że Bóg zwycięży odnosząc się do Pisma Świętego, że dzieci rodziców o śmierć przyprawią.

W przypadku moim podstawiono mnie za żonę syna Adama, aby podstawić go pod zamordowanego Sergieja Romanowa, a mnie pod Elżbietę Romanow pochowaną w cerkwi w Jerozolimie, aby potwierdzić DNA carskiej rodziny do działów spadku, gdyż był to jedyny sposób wykazania źródła pochodzenia tak wielkich pieniędzy łącząc z Pałacem Lubomirskich w Łańcucie, gdzie wykreowano Elżbietę Romanow ukrytą jako Elżbieta Potocka żona Mikołaja Potockiego pod którym ukrył się, car Mikołaj II Romanow co połączono z działem spadku w 1924 roku cofniętym o rok wcześniej na 1923 rok łącząc z Luksemburgiem , gdzie znalazły się sanie z Pałacu w Łańcucie.

Wyjaśnienie wszystkich spraw spowodowało przyspieszenie działań opisanych kabałą co powoduje ich ujawnienie i ochronę ludzi. Na koniec na bazie zdrady rodziny miało dojść do podmiany naszej rodziny do 30.06.2016 roku przed zjazdem NATO w Warszawie, który faktycznie miał doprowadzić do wprowadzenia jednej religii przez wojsko jako ustawa antyterrorystyczna po czym miał nastąpić stan wojenny w celu ukrycia faktycznej ilości osób zamordowanych obarczając za to naród. Miała nastąpić zdrada przez fałszywą żonę podstawiona pod paszport córki czyli dane Ewy Kaźmierczyk w tym pod fałszywa opiekę siostry męża Marty Cybulskiej z domu Kaźmierczyk , która wcześniej pracowała na Policji co połączono z policją w Kielcach i znajomym komendanta, który mieszka w okolicach Łeby i połączono z Lidią Maksalon komendantem Policji we Włoszczowa, gdzie jest Peron , który otwierał pan Gosiewski i podstawiono panią prezydent Perun w Argentynie. Działanie takie spowodowało, że podstawiono córkę Lidii Maksalon czyli Edytę Maksalon za córkę męża Jerzego Kaźmierczyk co spowodowało podstawienie Waldemara Maksalon na spółki męża Jerzego Kaźmierczyk do kradzieży pieniędzy i zawłaszczenia karty bankomatowej męża Jerzego Kaźmierczyk z PostFinance z Zurychu przez Waldemara Maksalon w banku PEKAO SA w Starachowicach. Wykorzystano również Karolinę Katarzynę Ocetek , która podpisała jako świadek Oświadczenie o przekazaniu nieruchomości po moich rodzicach do sądu w Toruniu IIK 164/11 , które zaginęło i wykorzystano jej drugie imię, aby upozorować za Katarzynę Kaźmierczyk pozorując, że jej maż zmarł. Kolejną osobą podstawioną za Katarzynę Kaźmierczyk jest sędzina Magdalena Jarczyk z domu Bochyńska zwana Katarzyną córka Jerzego i Barbary Bochyńskiej z Katowic oraz podstawiono na koniec Katarzynę Kędziora na Anglię za matkę Jakuba Pióreckiego i Pauliny Machowskiej w celu podstawienia Pauliny Hitler, dla których ojca pozorował Czesława Daleszak w Anglii do systemów bankowych.

Na Radom podstawiono fałszywą linię Bochyńskich i wykorzystano dane Zbigniewa Sieradzkiego z Włochy, aby podstawić Artura Cybulskiego ze Starachowic pod Zbigniewa Sieradzkiego jako Artura Sieradzkiego przechodząc na Włochy i Sandomierz. Natomiast Dianę Sieradzką zamieniono na księżną Dianę do Anglii w celu wprowadzenia angielskiej rodziny królewskiej jako spadkobierców na SOF-ART Sp. z o.o. podstawiając apteki co połączono CAREFURE we Francji.

Z poważaniem
Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk
mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk

Rodzice

Advertisements

About thetimesofpoland

Historia rodziny carskiej w Polsce od 1918 roku do 2015 roku. Judy Lew główny herb rodu
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s